Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogy lehet vezeték nélkül...

Hogy lehet vezeték nélkül látni a Tv képernyőjén a kamera képernyőjét?

Figyelt kérdés

Filmekben szokott lenni hogy pl valaki viszi a kamerát, kamerázza a terepet, addig valaki a szobában követi az eseményeket a TV-n. De nincs ugye rávezetve semmilyen zsinór. Bluetooth? Vagy hogy lehet ezt megoldani?

Koszi



2015. júl. 13. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Okostévével vagy "okosított" tv vel. Az okostv már gyárilag okos és tud ilyet a rendszere, a másik verzió, hogy nem okos a tv, veszel hozzá egy mini-pc -t, amit ha rákötsz van egy külön távirányítója és talán lehet ilyen célra is használni, bár nem vagyok benne biztos.
2015. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi, És az okos TV-n hogy lehet megoldani?
2015. júl. 13. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Hú azt nem tudom, nekem sincs okos tévém. Ebben nem tudok segíteni.
2015. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bluetooth-al semmiképp az túl kevés hatótávolságu tudom mert nekem is van ott már rálátási gondok keményen vannak. Tehát sztem ez wifin zajlik le, a kamera oszt egy IP-t amit a tévédnek fognia kell vagy router és úgy a tv ezt én sem tudom mert nekem még tv-m sincs.
2015. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja egyébként a router sem nagy hatótávolságú oda vagy egy AP-ra kell hogy rálásson a kamera kint, amit egy távolságig el is érsz vagy más módom pl, sim kártyával valamelyik mobilszolgáltatóval fel kell küldeni a jelet a felhőbe és onnan kell elérned valószínű egy DDNS szerverről.
2015. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs! Ha a kamerád wifis akkor egy AP/Kliens kell mert te küldöd a jelet! Ha a kamera wifijét közvetlenül rá tudnád tenni az AP-ra akkor az már tudná küldeni a jelet. (AP=küld, Kliens=fogad jelet) na kb, így
2015. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi, köszi, Mi az az AP?
2015. júl. 16. 01:40
 8/9 anonim ***** válasza:
[link] Na ez AP és Kliens is egyben tehát tud jelet küldeni és fogadni is tehát ez kétirányú künyücske. Ha a kamerán van wifi akkor erre gond nélkül rá fog csatlakozni de rálátás mindenhogy kell. Jó egy két takarást még ki tud küszöbölni de annyival is romlik a jeled. (A kamerád is AP-ként működik ha van wifije ugye) Sajna kimondott gyakorlati megoldást nem tudok, ha usb adapterrel tudnál csatlakozni a kamerádhoz rátéve egy AP-ot vagy mobil routert (ez esetben mini méretűt) akkor úgy is jó lenne persze. Viszont szoftver és hardver ütközés nélkül! azaz a kamerádnak kezelni kellene a rácsatlakoztatott készülékeket + tápot adni nekik. Zárószóként legyen wifis a kamod! úgy a leg egyszerűbb!!
2015. júl. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja persze a frekvenciára oda kell figyelni az elterjedt amit a legtöbb készülék használ az a 2.4GHz, ha a kam wifije is annyi akkor az AP/Kliensnek is annyinak kell lennie.
2015. júl. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!