Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért ad a Lark Freecam 4. 0...

Miért ad a Lark Freecam 4. 0 kamerám visszajátszáskor egyenletesen lüktető-susogó hangot? És az alján mi az a két jack-aljzanak kinéző lyuk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy olcsó kis kamera, szóval nem csodát várok tőle, na de egyik tesztvideón se hallok ilyen hangot (majd töltök fel youtubera én is mintának, hátha úgy könnyebben beazonosítható a hiba), azaz olcsó vagy sem, semmiképpen se kéne annak ott lennie sztem ....


+ Kíváncsi lennék azok véleményére akik ezt használják vagy ismerik, mert tiszta vicc, a leírás egyszerűen nem stimmel a kamerához, sőt az angol és a magyar verzió is tök más.


+ Az alján van két db olyan lyuk, amit én 3,5-ös jack-aljzatnak nézek, na de ezek közül az ábrák csak az egyiket mutatják AV kimenetnek, és ez logikus is. Az ábrákon a másik aljzat egyszerűen nincs is rajta. Valaki tudja, hogy az mire szolgál?

2 db AV kimenet lenne rajta? Vagy az egy külső MIC bemenet?


(aki nem ismeri, láthatja itt a tesztben a 03:50 körül:

https://www.youtube.com/watch?v=NLrUh5qAL-M)



2015. júl. 16. 17:59
 1/7 A kérdező kommentje:

sőt, most derül ki, ahogy próbálom tölteni, hogy a kék kis led világított rajta kb 20 percig töltés gyanánt, majd elaludt, és hiába dugom be újra és újra, nem gyullad ki megint. a kis füzete pedig minimum 6-7 órás töltést ír (bár arra nincs adat, hogy mekkora aksi van benne, ez is vicc, és nem is találok semmiféle műszaki specifikációt róla), de mindenesetre fura. hogy nem 20 perc, az azért elég biztos.


Ez a jelenség másnál is van? azért fontos ez, mert beépített, nem cserélhető az aksi, azaz ha ez rossz, akkor a kamera is kuka, de ez is milyen megoldás már ... egy tök szép fullHD-s képet adó kamot csak azért kidobni mert beépített az aksija, hát ez tényleg már a pazarlás csúcsa.

2015. júl. 16. 18:30
 2/7 A kérdező kommentje:

senkinek nincs ilyen kamja? :((


egyszerűen semmi nincs a neten róla, de még a gyártói honlapon se, az ész megáll ...

2015. júl. 17. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
A lüktető susogó hang lehet a készülék hibája ill a bejövő táp szűretlensége. Alul a két lyuk egyike az AV kimenet és ha kaptál hozzá kábelt annak mind a kettő funkciót ugye egyszerre kell tudnia! Ha nem így van akkor ez külön külön van ill nem a másik lyuknál van az autós betápja? mert nem tudom te hogy töltötted először? A töltésnél pedig csináld azt hogy töltsd fel majd mintha használnád merítsd le teljesen majd megint töltsd fel és nézd meg meddig bírja! Nos nekem nincs ilyenem csak tapogatódzok..
2015. júl. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a videó alatt magyarázza a csávó hogy mi lenne de én nem értem a nyelvét.
2015. júl. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi, hát ez a két egyforma jack aljzat továbbra is rejtély, próbáltam, de az egyik semmire se reagált eddig. tölteni pedig csakis aksiról (power bankról) töltöttem, ill. onnan kapott tápot, de úgy is susogott a mikrofon. most kicseréltem a camot, lássuk, hogy a másik is azt csinálja-e. sajnálnám, mert a képe nagyon klassz, de úgy látszik ezeknél a kis kínai gagyiknál a hang mindig problémás (már többektől hallom, hogy katasztrófa a hangminőség, igaz ilyen susogást még nem mondott senki)

(egyébként usb csatiról kell tölteni, ha laptopból töltöm, akkor nem megy kameraként, mert rögtön átvált kártyaolvasó funkcióba, de ha power bankról vagy hálózatról adom neki az 5 V-ot az usb-be, akkor nincs ilyen gond. hát max elkönyvelem, hogy ezt csak power bankkal lehet használni, úgy viszont órákig .... ja a saját aksija kemény 2-3 percet bír egész éjszakás töltés után :DD)

2015. júl. 18. 08:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez fos akkor :(
2015. júl. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó hát nem egy Sony FHD-cam az biztos ... kicseréltettem azóta és a másik is egy az egyben úgy susog vagy zümmög vagy minek nevezzem, lüktetően sziszeg, ez a legjobb :D
2015. júl. 19. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!