Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Megéri szerintetek a fujifilm...

Megéri szerintetek a fujifilm instax mini 8 camera?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első camerám/fényképezőgépem szóval csak gyakorolgatnék rajta. Különben az is elnyerte a tetszésem hogy a kép egyből elkészül.


12/l



2015. júl. 25. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Szórakozni nem rossz, csak egyrészt nem túl jó minőség, másrészt kicsi (bankkártya) méretű képek, harmadrészt nagyon drága.


A képkompozíciót megtanulhatod vele, de fotós beállításokat nem, mert tök automatikus gép.

Ezen kívül figyelembe kell venned, hogy a 100. kattintás után már több mint 40 ezret költöttél a gépre és filmre, a 200. után pedig annyit, amiből egy nagyon jó képminőséget, és minden beállítást adó digitális fényképezőgép jön ki.

2015. júl. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod:)
2015. júl. 25. 09:31
 3/5 anonim válasza:
100%

Fótózni ezzel nem tudsz megtanulni, ez egy kivsit másként működik, amolyan kiegészítő kamera. Drága bele a papír, viszont szerintem megéri :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__fenykep..


itt már megírtam a véleményemet, ugye nekem is van egy, én nagyon szeretem, de ahhoz drága a film bele, hogy csak úgy elkattingass több száz képet. Egy db lap, amit kiad, elosztva, kb. 250ft.

Majd írj, hogy döntöttél, szerintem inkább vedd meg ezt, mert hacsak nem szeretnél profi fotós lenni, amire manapság csekély az esély, akkor ezt vedd meg. (a nővéremnek is ez volt az álma, van egy többszázezres Nikonja, eljárt fotósuliba, kb. 2 évig keményen űzte, aztán megunta, és ott hentereg a hép az asztalon, néhanapján van csak használva valamilyen eseményen, de ennyi, ahhoz meg szerintem nem olcsó mulatság az sem, nekem pedig megvan ez a

mini csoda, annyira de annyira szeretem 😊)

2015. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm😊azt megkérdezhetnÉm hogy te hol veszed bele a filmet?
2015. júl. 26. 10:24
 5/5 anonim válasza:

Legtöbbet az edigital.hu-n szoktam rendelni, de most utoljára az aqua.hu-ról rendeltem :)

Ide beírod és kihozza neked a lehetséges boltokat: [link]


A másik pedig az ebay.com ott lehet színes, pöttyös, rajzfilmfigurás keretű filmeket is venni bele, itt én rendeltem hozzá egy tokot, amivel a nyakamba tudom akasztani, egy albumot a képeknek, és egy levehető lencsét is, amin van tükör, és így lehet vele selfiezni.

Ha van még kérdésed, nyugodtan írjatok

2015. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!