Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Digitális képet milyen felbont...

Digitális képet milyen felbontásban szokták kinyomtatni? Általában nem szokták sehol feltüntetni.

Figyelt kérdés
Én az on-line fotónál hívattam elő képeket, baromi nagy felbontásban tűéles képeket, és amiket kaptam, azok életlen képek. Van olyan hely, ahol élesbe ki tudják nyomtatni? Mit kell néznem, hogy biztos legyek benne?

2015. júl. 31. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt van, hogy milyen felbontású digitális fotó kell az egyes papírképekhez: [link]
2015. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem, mondom hogy bőven több volt, de homályosak lettek, azaz szar minőségben,kisebb felbontásban nyomtatták, mint amilyenben lehet, mert már láttam jobb digitális gépet, tehát a technika már túlhaladta, csak nyilván ott nem olyan gépet használnak, azt kérdem mit kell megkérdezzek, mire kell figyeljek, hány dpi-ben lehetséges effektíve nyomtatni és hol nyomtatnak ténylegesen nagy dpi-ben valóban? vagy lehet hogy nem is nyomtatásnak hívják, és más a technika
2015. júl. 31. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
A sima bolti papírképeket 300 dpi-vel nyomják, gyakorlatilag mindenhol. Viszont ennek elégnek is kellene lennie. Tudnál feltölteni egy eredeti és egy, az előhívottról visszascannelt képet? Vagy legalább egy eredetit, ami nem sikerült jól?
2015. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A papírképkidolgozás hagyományosan előhívásos technológiát jelent. 300dpi elég kell, hogy legyen. Az Onlinefotoval nekem eddig még ilyen gondom nem volt. Meg tudsz mutatni egy eredeti és egy scannelt képet?
2015. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Adapter007 ***** válasza:
Keress egy másik labort. Átméretezi a labor a képet, bármilyen nagy képet küldesz. Lehet szimplán pancserek. Amúgy meg jobb személyes átvétellel kérni a képeket, mert ha szar nem veszed át, a pénzed meg megmarad.
2015. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elmondásod alapján a felbontással nem kéne gondnak lennie, úgyhogy valamit valahol elrontottak. Hogy ki, mit és hol, azt valószínűleg csak a labor tudja kideríteni. Viszont, ha te nem is jelzed, hogy gond volt, akkor a hiba okát megkeresni és javítani sem fogják tudni olyan könnyen

Kulturáltan, de határozottan reklamáld meg nekik, hogy nem vagy elégedett a minőséggel, amit kaptál tőlük és a leadott fájlod sem indokolja ezt. Ha ők egy normális cég, akik nem akarnak egyetlen képnyi nyereség miatt egy életre elveszíteni ügyfélként és pláne, hogy még hirdesd is, hogy milyen elégedetlen vagy velük, akkor szinte biztos, hogy fel fogják kínálni, hogy minimum megnézik, hogy mi történt, de valószínűleg meg is csinálják neked újra, nagyobb odafigyeléssel és remélhetőleg még bocsánatot is kérnek tőled.


Ha nem képesek normálisan kezelni a problémát, vagy foglalkozni sem akarnak vele, akkor viszont tényleg keress másik labort!

2015. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, hát az on-line fotónál az a baj, hogy valószínűleg hozzá nem értő az, aki átadja a képeket, szerintem csak közvetítők
2015. aug. 2. 10:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Évekig dolgoztam velük és bár valóban minőségi problémák miatt váltak végül szét az útjaink, az nem előhívási probléma volt hanem egyéb. 99%, hogy nálad van a hiba.
2015. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy ért-e hozzá, aki átveszi, írd meg nekik a problémádat, ha van egy kis eszük, akkor kezelni fogják valahogy a gondot.
2015. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!