Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hobbi célra, milyen fényképező...

Hobbi célra, milyen fényképezőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Üdv


Imádok képeket készíteni,de már valahogy meguntam a telefont és váltanék pár kategóriával feljebb..


2015. aug. 7. 16:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Kimaradt : max keret 90-100e ft!
2015. aug. 7. 16:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Rengetegszer felteszik itt ezt a kérdést.

Két irányba indulhatsz. Ha komolyan gondolod a fotózást, szeretsz tanulni, akkor DSLR vagy MILC. Ezek nagyobb szenzoros gépek, ami jó képminőséget jelent, ugyanakkor kell némi türelem ahhoz, hogy kiismerd őket, és kihasználd a bennük lévő lehetőségeket.

A másik irány a bridge-ek és komapaktok világa, ahol a valamivel gyengébb képminőségért kárpótol a kisebb méret és könnyebb kezelhetőség.

Ha telefonról váltasz, akkor én az utóbbi kategóriát javaslom. Panasonic LF1, Canon S120. Ezeken megtanulhatod az alapokat, mert full manuálisan is használhatók, kicsik, jó az objektív fényereje, és egész jó a képminőség.

2015. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem ezeket a pici fényképezők között akarok lesni :D

A komolyabbak között nézegetnék,mivel hobbinak keresem,és nem esetlegesen ,mint amikor van 1-1 esemény és lőni 1-1 képet...

rengeteget túrázok,horgászok,biciklizek és egyéb sportolok és sokszáz képet lőhetnék.


Canon EOS 1200D mit szóltok ?

Le van árazva 95-re 108-ról .

2015. aug. 7. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Nikon D3200-at használok, ez a Cann amit nézel elég hasonló hozzá tudásában...bár az 24 megapixel.

Belépő gép hobbinak és persze elindulni ezen a zuton tökéletes....sézpen felfedezni milyen ahogy leszoksz az autómata beállításokról és te kezelsz mindent naagyon jó...

2015. aug. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!