Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a legjobb objektív az...

Melyik a legjobb objektív az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Tamron 18-270mm F/3,5-6,3 (5 ÉV) AF Di-II VC PZD Macro - Nikon,

Sigma 18-250mm (3ÉV) f/3.5-6.3 DC MACRO OS HSM - Nikon,

SIGMA Nikon 18-300mm f/3.5-6.3 (C) DC MAC. objektív


Előre is köszi a válaszokat...


2015. aug. 12. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem túl erős mezőnyt hoztál össze, ezek közül kb nyugodtan pénzfeldobással is választhatsz, egyik "jobb" mint a másik...


(ha fegyvert tartanának a fejemhez, akkor talán az utolsót, az elsőt pedig 100%, hogy nem)

2015. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezek az utazózoom "objektívek" ingyen se kellenének.
2015. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Nem azt kérdeztem, hogy kellenének e ingyen, hanem azt, hogy ha választani kell ezek közül, akkor melyik lehet a legjobb választás... A "keret" nem tesz lehetővé ennél drágább és jobb megoldást sajnos... Ellenben fontos, hogy közeli és távoli képeket is tudjunk készíteni... De ha tudtok ilyen árfekvésben jobb megoldást, kíváncsian várom és örömmel veszem...
2015. aug. 12. 14:57
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező: az a baj, hogy ha valamire nincs több pénzed, akkor nem egy olcsó vackot kell helyette venni, hanem le kell mondani róla. Ez ilyen formában leginkább pénzkidobás. Kb mintha azt mondanád, hogy nincs pénzed medencére, ezért ásol a kert közepén egy gödröt, megvárod amíg esik bele az eső, és utána belefekszel dagonyázni, mert hát medencére nem telik...
2015. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok, félreértettél. Itt nem az árról van szó, hanem hogy ezek az utazózoom pocsék képminőséget produkálnak. Én régóta vagyok itt, sok sírós kérdést láttam már itt hogy "Miért csinál ilyen rossz képet az új objektívem?"
2015. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves Harmadik Válaszoló... Ha nem tudsz normális választ adni, ne válaszolj!!!! LÉGYSZIVES!!!!!!!!!!!!!!! Az okoskodásodra nem vagyok kíváncsi, mint ahogy az sem érdekel, hogy megmondd, mit csináljak...
2015. aug. 12. 15:13
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves Második, van valami jó megoldás szerinted?????
2015. aug. 12. 15:15
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Nézd, megválaszoltuk neked, hogy ne vedd meg ezeket, most hisztizel, hogy te mégis meg akarod venni.


Mondtam, hogy a legjobb talán a 3. a háromból, mi másra vagy kíváncsi? Azon kívül, hogy baromira nincs pénzed nagy üvegre, de alkar hosszúság alatt nem is fotós a fotós, így aztán akkor is veszel egyet, ha nem fogod tudni használni rendesen



ui: egyébként mi a fenének kérdeztél, ha nem vagy elégedett a válaszokkal? Arra vágysz, hogy király mindhárom vedd azt? Tudod mit? király mindhárom vedd azt, amelyik a legolcsóbb.

2015. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a "kedves és hozzáértő" megnyilvánulást! Azért nem vagyok elégedett a válasszal, mert én úgy gondolom, hogy NORMÁLISAN kérdeztem, ellenben nem túl barátságos, de viszont OKOSKODÓ, KIOKTATÓ választ kaptam... Ez tipikus magyar stílus tipikusan magyar hozzáállással. Nem a saját pénzemből kell megvennem, hanem egy alapítványnak egy pályázat adott pénzt biztosít. A téma amit fényképezni kell, szintén olyan, ami közeli és távoli is, mint ahogy írtam. Meg kell oldanom valamit, amihez NORMÁLIS hozzáértők OBJEKTÍV válaszát vártam volna... Azon kívül, hogy ez szerinted mind SZ@R. Nem vagyunk profi fotósok, de igen, kell a 300, még több is kellene... A további hsz-t tartsd meg magadnak, nem vagyok rá kíváncsi...
2015. aug. 12. 15:34
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

normális választ kaptál:


ezek az üvegek utazó zoomok (nem véletlenül nem szokás a dslr világban ekkora átfogást készíteni a legtöbb jó képminőségű objektív valahol max 5x környékén van, itt meg több mint 10x átfogásról beszélünk), elhangzott, hogy a képminőségük csapnivaló, és elhangzott, hogy talán mindent egybevéve a 3. a legjobb a 3 nagyon rosszból, valamint az is, hogy a hozzáértőbbek szerint egyiket se vedd meg, inkább spórolj.


Azóta, hogy minden fontos infót megkaptál csak hisztizel.

2015. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!