Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon 18-55mm objektiv vizbe...

Gazor022 kérdése:

Nikon 18-55mm objektiv vizbe esett! Mukodik rendesen de ugye az objektiv belsejeben vannak foltok amiket nem lehet leszedni. Ithon szétlehetne szerelni és megtisztitani?

Figyelt kérdés
Ha szervizbe csinálják annyira drága hogy nem éri meg elvinni ezért kérdezem hogy turelemmel es odafigyeléssel van-e lehetoségem megtisztitani a lencsek belso oldalat

2015. aug. 14. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, de mielőtt 0 tapasztalattal bezuhan az elefánt a porcelán boltba, nézz utána Csurgó Lászlónak vagy Kalocsai Károlynak. Olcsóbb és jobb, mint a márka szervíz.
2015. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Németorszagban élek ezert ez ki van zarva de koszonom
2015. aug. 14. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
99%, hogy tönkreteszed.
2015. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem javaslom, hogy szétszedd. Még ha össze is tudod rakni se biztos, hogy ugyanolyan pontosan. Ezenkívül megfelelően steril munkakörnyezet nélkül még több koszt hagyhatsz a belsejében.
2015. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tedd meleg, száraz helyre, hogy kiszáradjon, de egyébként sanszos hogy gombás lesz ill. koszfoltos.
2015. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom nagymama szívkoszorúér-műtétjét is otthon végzitek majd el, mert sokba kerülne a kórházi ápolás.


Itt kb. ugyanez a helyzet. ELMÉLETILEG meg lehet oldani otthon, de ha nem értesz hozzá, 99,9999% a valószínűsége annak, hogy csak nagyobb bajt okozol.

2015. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért nem megcsinálhatatlan a dolog, Canon 50 II-t én is szedtem már szét. De ha nincs még finommechanikai és mechatronikai tapasztalatod, nézz meg egy csomó youtube videót és olvass el pár DIY blogot, különben azon kapod magad, miután szétszedted, hogy lövésed nincs, hogy kell összerakni. Már ha addig nem tettél eleve tönkre valamit. Ez nem egy szobamérleg vagy kenyérsütő, amit carpe diem nekiugrasz és kibelezel.
2015. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket kitakaritattom szervizessel de annyit szeretnek hozzatenni hogy a nagymam egy meber a kameram egy targy nem tudom miert kell parasztnak lenni
2015. aug. 16. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem parasztoztam le a nagymamádat. Nem is ismerem. Szerintem te se tedd, nem szép dolog...
2015. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!