Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fotóállvány// Segítséget,...

Fotóállvány// Segítséget, tanácsot kérek. (? )

Figyelt kérdés

Nemrég megvettem első dslr gépemet. Szükségem lenne egy fotóállványra, de sajnos még kezdő vagyok ezen téren és segítséget kérnék. Olcsón (20-25.000Ft) szeretnék hozzájutni az állványhoz és a fejhez. Hol találhatnék használtan megfelelőeket? (legalább 2 terhelést bíró)

Esetleg itt nincs valakinek eladó?


Előre is nagyon köszönöm!



2015. aug. 15. 02:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Legalább 2kg terhelést bíró**
2015. aug. 15. 02:46
 2/2 anonim ***** válasza:

én nem nagyon találkoztam még kellően stabil állvánnyal ebben az árkategóriában. sajnos az olcsóbb állványok általában nagyon instabilak, a saját súlyukat se tudják megtartani úgy, hogy egy kisebb légmozgás ne mozgassa be őket. főleg, ha szabadban akarod használni, akkor azzal mindig számolnod kell, hogy lehet egy kis szél, vagy eső, akkor is legyen stabil az állvány

Manfrotto, Velbon, Slik környékén érdemes nézelődni, ezek minőségibbek szoktak lenni, viszont drágábbak is és a kicsi/olcsó állványaik, nekik sem sokkal komolyabbak, mint egy Hama, amit szerintem egyszerűen nem érdemes megvenni, annyira gagyi.

2015. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!