Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek a Fujifilm...

Mi a véleményetek a Fujifilm Finepix HS10 BCI-CMOS 10,3 MPix-30x Full HD fényképezôgéprôl?

Figyelt kérdés
Érdekel egy szakértôi vélemény milyen a gép, milyen képeket készít, érdemes-e megvenni?

2015. aug. 23. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el a tesztet: [link]



Egyébként tud RAW-t, ami előny, ultrazoom, ami jó a nagy átfogás és rossz a képminőség terén. Mire akarod első sorban használni egyébként?


Én személy szerint nem vagyok nagy Fuji rajongó, de alapjában véve egy jó értelemben vett közepes gép a kategóriában, nincs hűha faktor, de lefelé sem lóg ki.

2015. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Elkezdtem hobi szinten fébyképezni, az utóbbi idôben van pár megrendelésem is, szóval úgy dondoltam ideje váltanom egy kicsit komolyabb gépre.
2015. aug. 23. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
most kezdtem el... van pár megrendelésem... mindezt egy fuji kompakttal? Mutatsz képet?
2015. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!