Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Samsung NX30 géppel melyik...

Samsung NX30 géppel melyik Youngnuo vaku kompatibilis?

Figyelt kérdés
Szeretnèk rá egy rendszervakut ami ttl (de nem kikötès), sajnos nem igazán ismerem őket, illetve mindenhol canon ès nikonba futok. Azok is jók lennènek, akár bármelyik közèpèrintkezős, vagy mi a feltètele hogy működjön a gèpemen? Kell hozzá bármi mást vennem, vagy önmagában jó? Esetleg tudnátok írni nèhány tìpust ami biztos jó lenne? Köszönöm.

2015. szept. 15. 21:51
 1/1 B-Akos válasza:

Üdv! Nem rendszer vakut teljesen manuális módban lehet használni 1/200-adnál hosszabb, jellemzően 1/125-öd zársebesség esetén. A fehéregyensúly vakura van állítva, nálam elektronikus zárszerszerkezet van beállítva (így nem kopik a mechanikus) a redőny így mindegy. Egy fontos, hogy a talp feszültség!!!!! alacsony legyen, ezt meg kell mérni (vagy táblázatból ki lehet olvasni). Én Cullmann egy középérintkezős régi típusú vakuval használom, (nem Samsung gyártmányú rendszervaku hibát okozhat) - 7,4V talpfeszültséget mértem a vakunál bekapcsolt állapotban.

(bocsi csak most olvastam a kérdésed) Üdv B-Akos

2016. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!