Kamerát szereltem fel, de szerintetek mit tegyek, hogy kivűl is felvételt készítsen?

Figyelt kérdés

Vettem egy biztonsági kamerát ami úgy működik,hogy beleteszek egy sd kártyát ,bedugom a konnektorba és már rögzít is ,de csak akkor,ha mozgást érzékel. Mivel ezt a kamerát nem merem kívülre tenni a párás idő miatt ezért betettem az előszobába úgy,hogy az ablakon át kilásson az utcaajtónkra a kerítéshez. Ez eddig oké csak az a baj,hogy ablaküvegen keresztűl nem érzékeli a mozgást és nem rögzít,tehát bárki bejöhet az udvarra.

Az eladsrác egy 18 éves körüli srác volt nem tudta megmondani,hogy kültéri-e vagy beltéri,mindenre azt mondta,hogy én nem értek a kamerákhoz csak eladó vagyok pffú,fogalmam nincs ,mindenre ezt mondta.


Mivel nincs magyar útmutató hozzá és a cd lemez ami hozzá jár azon is 4 nyelven van útmutató de magyarul nincs,tőletek kérdezem aki ért hozzá,hogy

be lehet -e állítani,hogy állandóan rögzítsen,ne csak mikor mozgás van vagy nem lehet ilyet beállítani rajta? És rakhatom kültérre vajon vagy érdemes valami kameraházat venni neki,de akkor megint nem érzékeli a mozgást a kameraház miatt? Időt,hogy állítsak be és a második képen az mi a kamerához amin ilyen gombok vannak?

Ez a kamera az.

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



2015. szept. 26. 18:07
 1/3 A kérdező kommentje:
2015. szept. 26. 18:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Most akkor vagy írd le a kamera tipusát, vagy töltsd fel és linkeld be a használatit, mert ebből a fehér pacából még azt is nehéz megállapítani, hogy tényleg kamerát vettél-e vagy egy krumplit...
2015. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez valami kínai szar lehet... noname műanyag vacak, és száz hogy beltéri.
2015. szept. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!