Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőt vegyek ha...

Milyen fényképezőt vegyek ha diszkóban akarok party fotókat csinálni? Használtan tervezek mert még diák vagyok és szűk a keret. Max 30 ezer. Tudom ezért nem lehet profi gépet de viszonylag jó is jó.

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jó gépet keresel, a régi használt dslr-ek ma is csodákra képesek.

Ne típusra keress, hanem állapotra. Ne akarj sok megapicelt, mert az parasztvakítás. Egy mai photoshop klónnal épp olyan csodákra leszel képes, mint a félmilliós gépek.

Vegyél valami elfogadható állapotú jó lencsés kiszuperált vén gépet. A lencse többet fog számítani, mint az összes többi.

2015. szept. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sikerült összehoznod a lehetetlent.


A diszkókban a fényviszonyok a katasztrófálistól a lehetetlenig szórnak, te pedig egy olyan árat jelöltél meg, amiért gyakorlatilag egy point and shoot gépet lehet venni, esetleg valami használt középkategóriásat.

Neked a disco fotózáshoz pedig olyan képességekre lenne szükséged, amit a borsószem méretű szenzorral ellátott gépek nem fognak tudni teljesíteni, az egyéb képességeik, amikkel abban a szegmensben aratnak, mint a csilliószoros zoom pedig teljesen feleslegesek lesznek.


Nem tudom, hogy milyen célra akarsz ilyen képeket csinálni, csak a saját szórakoztatásodra, vagy party fotósnak akarsz felcsapni, de ha ennyi pénzed van, akkor add el a mostani mobilod, tedd hozzá a 30 pénzt, vegyél egy jobb villanóval ellátott mobilt, ugyanott leszel, bár tudom, akkor hiányzik a csajozós marha profi vagyok kinézet ;)

2015. szept. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez nem fog menni. Ha a képeket a telefon kijelzőjénél nagyobb méretben is élvezni szeretnéd, akkor ide kelleni fog egy DSLR, egy fényerős fix (mondjuk ötvenes) objektív és egy derítésre is alkalmas vaku. Ezeket külön külön, használtan sem nagyon kapod meg 30 ezerből.
2015. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig disco fotózáshoz profi gép kell fényerős obival és tudjon magasabb ison képet csinálni.
2015. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!