Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdő fotózáshoz milyen gépet...

Kezdő fotózáshoz milyen gépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sejtem, hogy sok ilyen kérdés van, de még nem találtam igazán választ. Bridge gépre gondoltam, főleg mivel a legtöbb dolog idegen számomra a fotózásban, és valahogy bele kellene tanulni, viszont nem mellesleg a minőségre is szeretnék figyelni. Mindenki más gépet ajánl, ha pedig választanom kéne, akkor órák múlva elvesznék az egészben, mert tényleg rengeteg van. Mit javasoltok?

2015. okt. 15. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy írd le, mennyi pénzt szánsz rá, mennyire értesz hozzá (semennyire), illetve akarsz-e komolyabban foglalkozni a dologgal, akarsz-e tanulni, vagy meg is maradnál a jelenlegi szinten?
2015. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy 100as alatt maradnék, a tudásom körülbelül még nem létezik, és igen, mindenféleképp szeretnék tanulni és később komolyabban foglalkozni a dologgal.
2015. okt. 15. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Panasonic DMC-FZ200
2015. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 JulesTS ***** válasza:

Neked is csak azt tudom ajánlani amit itt a 16-os hozzászólásban írtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__fenykep..

MILC géppel az arany középutat választanám a helyedben. Ha komolyabban szeretnél foglalkozni a fotózással, akkor minden olyan funkciót megtalálsz bennük amire szükséged lesz. Aztán később esetleg tovább léphetsz a DSLR felé, vagy egyszerűen megmaradsz a MILC-nél és automata módban használod mint egy bridge gépet...

2015. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!