Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért kapcsolódik be nehezen...

Miért kapcsolódik be nehezen a fényképezőgépem? SOS!

Figyelt kérdés

Sony DSC H100

Előbb csináltam vele vagy 30 képet, utána kikapcsoltam, és most ha be is kapcsol, akkor csak nagyon lassan jön elő az objektív, vagy csak zölden világít a bekapcsoló gomb, de nem csinál semmit.


2015. okt. 20. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg lemerült?... nekem akkor szokott felvillanni a zöld led a dsc-h2 gépemen.
2015. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs lemerülve, mert amikor nagy nehezen bekapcsol, akkor nem írja hogy merülnének az elemek.

De most vgy 3 körben azt csinálta, hogy bekapcsoltam, oké volt. Kikapcsoltam... 10 mp-cel később már nem tudtam bekapcsolni, csak zölden világított a bekapcsoló gomb. És kivettem az elemeket, megint vissza tudtam kapcsolni, és kezdődött a kör elölről. Megbolondulok :(

2015. okt. 20. 15:10
 3/5 anonim válasza:

És másik elemel megpróbáltad?

Mert szerintem csak az lehet a baj.

2015. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, 2 szett újratölthetős elemmel is, de ugyanaz a végeredmény... Először bekapcsol, másodjára már csak a zöld gomb világít, nincs kép sem, és csak úgy lehet kikapcsolni, ha kiveszem belőle az elemeket.
2015. okt. 28. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
szoftverhiba is lehet, vagy zárlat valahol, érdemes lenne elvinni egy szervízbe, mondják meg ők mi a baja.
2015. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!