Nikon D5500 vagy Olympus PEN-EPL7?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék vásárolni fényképezőgépet, de kicsit komolyabban gondolom mint egy általános hobbinak. Az lenne a kérdésem, hogy ti melyik gépet javasoljátok, mondjuk a DLSR jobb lenne lehet, de azért az Olypus is elég jó ezért a döntésben elbizonytalanodtam:(

2015. okt. 22. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

mit fotóznál?

Szerintem te még nem nagyon fotóztál, ha ezt a két gépet együtt említed.

Javíts ki ha tévedek.

Miben elég jó az olympus? Ezt kell mérlegelni, hogy a te céljaidnak (amit nem írtál ki) mennyire felel meg.

2015. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több mint 100 000Ft-al drágább a Nikon. DSLR-MILC. Specifikációkat nézve is Nikon
2015. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is a Nikon es eddig is azt szerettem volna, csak azért az a 100ezer forint is szamit es szerettem volna tudni hogy nagyon nagy e kulonbseg😁 amugy elso valaszolo: ember allat tajkep portfoliok portrek mindent😁 csak nem profi szinten de a hobbinal is kocsit komolyabban bocsi ha nem ertheto koszonm a valaszokat akkor Nikon:3
2015. okt. 24. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nikon, a nagyobb szenzor=várhatóan jobb képminőség, plusz a saját+külső gyártók által forgalmazott jóval több kiegészítő miatt.
2015. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. okt. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!