Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Az Amazon oldaláról érdemes...

Az Amazon oldaláról érdemes rendelni objektívet?

Figyelt kérdés
Egy új objektívet szeretnék venni a DSLR-emhez, sok helyen körülnéztem míg végül eszembe jutott az Amazon. Az amit kinéztem itthon 150 ezer forint körül mozog, viszont ott 450 dollárért (átváltva nagyjából 120 ezer forint körül) meg lehet kapni. Ingyenes szállítással Magyarországra és természetesen új. Szerintetek tényleg ennyivel olcsóbban meg lehetne szerezni, vagy mire ideérne rápakolnának mindenféle vámot, adót meg mit tudom én mit és kb ugyan annyira jönne ki az ár?

2015. okt. 27. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
még többre is kijönne talán az ára... igen ráteszik a vámot, 55e Ft érték felett vámkötelesek a termékek.
2015. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

EU kívül érkező terméknél ebben az árban már jó eséllyel nem csak vámot, de áfát is rápakolnak, ami ugye 27%.


Egy 120 ezres tételnek a végső ára áfával és vámmal úgy 160 körül lesz, esetleg pár ezressel több.

2015. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Postai úton 150 euróig vámmentes az EU-n kívülről érkező termék. (legalábbis nemrég még így volt, ha esetleg változott volna, bocs)
2015. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor marad az itthoni vásárlás, csak reméltem hogy esetleg sikerül valamivel olcsóbban megvenni. Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 27. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
ki van ez találva...
2015. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem mondad, hogy amazon .COM, .UK, vagy .DE oldalon nézted e ki, mert az utóbbi kettőnél nincs áfa+vám, viszont a .COM ugye a legolcsóbb
2015. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!