Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan lehet Gopro kamerával...

Hogyan lehet Gopro kamerával normál látószögben felvenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ne legyen rajta ez a halszem effektus, csak mint egy sima kamera, úgy vegyen fel. Lehet ehhez valamilyen lencsét kapni? Ha igen, hol? Használta már valaki?

2015. nov. 7. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
léteznek megoldások, amikkel gopro elé másik lencsét lehet rakni (pl a BACK-BONE-nak van ilyen kitje), de szerintem sok tapasztalata senkinek nem lesz velük, mert elég drágák, és ritkák, mint a fehér holló, valamint tippre a minősége sem lehet túl jó ennek a lencse a lencse előtt rendszernek, itt azért nem egy sima close-up felszereléséről van szó
2015. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menüben kell beállítani
2015. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az új Silver van, amiben választhatsz "narrow" üzemmódot, ami olyasmi látószöget ad, mint egy 20 milis objektiv.
2015. nov. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
2015. nov. 10. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha GoPro 3-ról beszélünk, White-ban nem lehet, Silverben meg Black-ban igen, a beállítások között!
2015. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!