Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szenzortisztítást hol érdemes...

Szenzortisztítást hol érdemes csináltatnom Debrecen, Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Van levegő fújókám meg Lenspen SensorKlearII szenzortisztítóm, próbáltam magamnak szakszerűen megcsinálni a szenzortisztítást, de csak néhány koszt sikerült eltávolítanom a 10-ből (kb annyi volt) és maradt még így is 6.. illetve abból a 6-ból ami megmaradt négy át is rendeződött egy másik helyre...


Inkább kifizetek érte 3-5 ezer forintot, csak csinálják meg tökéletesen. Hol érdemes megcsináltatni?


Fontos lenne, hogy lehetőleg úgy csinálják már meg, hogy ha hazamegyek és szűk rekesszel rálövök az égre és photoshopban egy kicsit élesítve a képen ne érjen otthon melgepetés (ha már fizetek érte) mert úgy én is megtudom csinálni (ahogy fentebb is leírtam).


Tapasztalatok?



2015. nov. 26. 17:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!