Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet érdemes...

Milyen fényképezőgépet érdemes venni a tükrös gépek közül ha a felső határ a 200 ezer forint és elsősorban természetfotózásra használnám?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 19:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Úgy látom, a többiek poénosra vették.

Én azt javaslom, hogy vegyél egy használt vázad, aztán meglátod, hogy egyáltalán tetszik-e a fotózás. Vagy már tudod, hogy komolyabban akarsz vele foglalkozni?

Én a Canont ismerem, szerintem nyugodtan belevághatsz egy 600d-be kitobival, kitapasztalod, aztán tudni fogod, mire van szükséged pluszban. A természetfotózásnál kevésbé lesz szűk keresztmetszet a váz, hiszen legtöbbször állványt használsz. Feltételezem, nem verekedő tigrisek lesznek a fő téma.

2015. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, minden benne van amire kiváncsi voltam !
2015. dec. 1. 19:56
 13/15 anonim ***** válasza:

Amikor 200 ezret szánsz egy olyan gép megvételére, amiről azt tudod csak, a macskáadat fogod vele fotózni, erősen fölébe lősz.

A helyedben megfordítanám a kérdést, eleinte fotózgatnék a telefonommal, aztán amikor már tudom mit akarok, akkor vennék valamit egy százasért.

De ne haragudj az őszinteségért, nagyon kevés ember van ezen a fórumon, akinek szüksége lenne egy 200 ezres gépre.

Tudása alapján persze.

2015. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igazság szerint egy sony hx100v-ről váltanék, de még sok mindennek utána kellene néznem.
2015. dec. 4. 01:39
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha megvan rá a pénze, miért zavar itt bárkit is, hogy mennyit költ a gépre? Ha 1D x-szel akarná a macskáját fényképezni, az is az ő dolga.

Komolyan, mintha fájna nektek, hogy egy idegen milyen gépet vesz.


Én továbbra is azt javaslom, hogy nézz szét a használt piacon. Inkább olcsóbb vázat vegyél, és rá egy normálisabb objektívot. Bár kezdetnek a kitobi is megteszi.

2015. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!