Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mennyit ér egy vadonat új (1...

Mennyit ér egy vadonat új (1 tekercset lőtt) analóg Pentax MZ-6 + Pentax 28-90mm objektív + dátumozós hátfal + külső elemtartó egyben?

Figyelt kérdés
Megsérült annak idején a Pentax MZ-60-asom, de kiderült, hogy hibátlanul működik tovább. Hirtelen felindulásból vettem meg az MZ-6-ost, de csak egy teszttekercset lőttem el vele. Azóta is szivaccsal bélelt dobozban tartom. De meg vannak az eredeti dobozai is. Manapság úgy látom, hogy pár fanatikus még mindig keresi a filmes gépeket. Kíváncsi lennék, hogy most mennyiért tudnám eladni.

2015. dec. 30. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Arra alapozva, ami Canon és Nikon ügyben tapasztalásom volt, szerintem mondjuk 25 eFt-ért esetleg gazdát tudna cserélni. 35-ért meg már alighanem sosem. Épp egy MZ-5-öt látok a Vaterán, kb ennyiért - gép, alapzoom, vaku, tok - szerintem nem veszik meg. Már bocsánat.

Jó volt az az MZ-6, de ma már csak fanatikusoknak kell. Még 2003. körül, amikor utoljára tűnődtem filmes gép vásárlásán (nem a digitális mellé, hanem helyette), volt is a kezemben boltban, csorgott is a nyálam.


(Két kérdést tettél fel, mert az, hogy mennyit ér, és hogy mennyiért lehet eladni, az két külön fogalom tud lenni.)

2016. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!