Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Sony HD kamerának van HDMI...

Sony HD kamerának van HDMI kimenete, de hiába csatlakoztatom laptophoz, nem csinál semmit az ég világon. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
hol kell állítani esetleg valamit hogy működjön? vagy ez nem is arra való és nem fog működni semmiképpen? de akkor mire találták ki?

2016. jan. 2. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A laptopon lévő HDMI is kimenetre van, tehát arra hiába csatlakoztatod. TV-re, monitorra kell rákötnöd a kamerát.
2016. jan. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jaaa köszi, de tényleg, így már beugrott, hogy már használtam kimenetként.


csak a monitorommal meg az a nagy gond, hogy nincs HDMI bemenete, csak a hagyományos VGA meg az a hosszabb fehér csatlakozója (ez utóbbi nem tudom, mi).


így van ötleted, hogyan lehet a HDMI-t átalakítani VGA-ra vagy arra a hosszabb fehér csatlakozóra?

2016. jan. 2. 08:50
 3/6 A kérdező kommentje:

ja látom h elvileg létezik, már csak az a kérdés, hogy a sok átalakítás miatt a minőség milyen lesz (a kamerán micro hdmi van)


[link]

2016. jan. 2. 08:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég egy sima hdmi-dvi adapter, a minősége nem változik, mert csak a csatlakozók formája más
2016. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De célszerűbb átmásolni a gépre a videót és úgy nézni.
2016. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen meg most mondják többen is, hogy azért ez nem csak annyi, hogy más a formája, hanem digitális jelből kell analógra konvertálni, és állítólag ehhez kell egy kis dobozka kütyü is, nem elég ha a kábel két végén a kétféle csati van ... de hát ez megint olyan h nem tudom meg amíg nem látom
2016. jan. 2. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!