Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szeretném megnézni hogy mit...

Szeretném megnézni hogy mit csináltam Újévkor reggel a pályaudvaron? Meglehet nézni a kamerafelvételt?

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen meg.
2016. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen meg de fizetned kell
2016. jan. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Mennyit kell?
2016. jan. 7. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
amennyit zsebre akar tenni az operátor.
2016. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg tudnátok olyan módszert amellyel visszatudok emlékezni arra a reggelre?
2016. jan. 7. 20:24
 6/7 anonim válasza:
Igen, kikérheted a rólad készült részt, ingyenesen ha ebben az évben még nem kértél tőlük. De jó lesz sietni mert ha jól emlékszem csak 16 napig kötelesek megőrizni a felvételeket.
2016. jan. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bementem a forgalmi irodában azzal az indokkal hogy ellopták a telefonom erre azt mondták hogy hatósági engedély kell ehhez. Ha viszont ezt nem mondtam volna akkor simán megengedték volna? Meg nem szeretném, ha olyat látok amin kibukok, és akkor rajtam röhög a volán társaság.
2016. jan. 8. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!