Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért nem kapcsol be a Gopro...

Miért nem kapcsol be a Gopro Hero2 akciókamerám?

Figyelt kérdés
Az akciókamerát tegnap vettem, hazafelé úton be is teszteltem, minden szuper volt míg le nem merült az akkumulátora. Hazaértünk, rádugtam a laptopra és kigyulladt az elején a piros LED. Ha megnyomom a bekapcsoló gombját és nyomva tartom 2 mp-ig akkor a LED elalszik aztán újra kigyullad de a képernyőjén semmit nem ad be és nem is sípol. Mi lehet a probléma?

2016. jan. 7. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha töltőd, és úgy próbálod bekapcsolni, nem fog bekapcsolni! Töltés közben nem tudod bekapcsolni, húzd le próbáld úgy.
2016. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy sem kapcsol be. Ha 220 Voltról töltöm és úgy próbálom akkor bekapcsol és elkezdi tölteni (ilyenkor a piros LED nem világít) de aztán 2-3 perc múlva kikapcsol és kigyullad megint a LED. Az is mondták, hogy ha a lítium-ion akku teljesen lemerül akkor azt 2-3 napig hagyjam a töltőn és jó lesz. Kipróbáltam de nem lett jó. Az a baj, hogy azt sem tudom, hogy mikor tölti igazából mert ha a laptopra csatlakoztatom rá akkor kijön egy kis ikon a kijelzőjén (mint amilyen az oldalán is van ahova csatlakoztatom a vezetékét) illetve egy akku amibe töltődik 3 csík. Próbáltam már ezt is, hogy rajtahagyom a laptopon 12órán keresztül de semmi. Megpróbálok beszerezni hozzá egy akkumulátort -nagyon remélem, hogy azzal lesz baj és nem a kamerával-
2016. jan. 13. 00:06
 3/3 anonim válasza:
Megoldódott? Mi volt a hiba?
2021. jan. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!