Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Azok a fényképezőgépek, amik...

Azok a fényképezőgépek, amik ceruzaelemet használnak, az újratölthetős ceruzaelemet is elfogadják? Milyen fényképezőgép legyen?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy vannak fényképezőgépek, amik újratölthetős elemeket használnak és ha nem olyat raknak bele, azok tönkremehetnek. Ez fordítva mennyire igaz?


[link]

Ilyen elemeim vannak, még az előző fényképezőmhöz használtam őket. Most újat akarok venni, szerintetek ezek jók lennének hozzá?

Plusz ha valaki tud 20000Ft környékén jó fényképezőgépet, annak is örülnék. Semmi speciálisra nem használnám, nem vagyok fotós.


2016. jan. 21. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, jók hozzájuk a ceruza elemek.


Elemből az Eneloop-okat ajánlom figyelmedbe (korábban Sanyo, most már Panasonic néven kaphatóak), az elmúlt években elég komoly elismertségre tettek szert fotós körökben (egyáltalán nem véletlenül)

2016. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 baspoherobo válasza:
Általában megy újratölthető elemmel. Nekem is volt ilyen gépem. Sőt, az sima elemmel alig pár percet ment csak, újratölthetővel meg nagyon sokáig.
2016. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2016. jan. 22. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:

A Sony digitális gépek olyan akkus töltőt használnak, amelyik ugyanolyan, mint a mobiltelefonoké. Sokkal jobb és kényelmesebb, sajnos a kiveszem az akkukat (nálam 4 db van a Nikonban), töltőbe teszem, aztán vissza a lezárásnál bármikor letörhet, sérülhet.

Ha jó kis digitális gépet akarsz olcsón, ezeket nézd meg.

[link]

2016. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mist194 ***** válasza:

Újratölthetőből az Enveloop, Ni-Mh aksik (ezek 1,2 V) használhatók, gazdaságos.

Elemből a Energizer Ultimate Litium (-vas) elemet ajánlom, AA méret, 1,5 V, 3000 mAh, kb 3x hosszabb az üzemideje mint az alkáli mangán tartósnak. Ára változó: 570-1700 Ft/db áron kínálják.

Ne felejtsd el a fényképezőgép menüjében beállítani, milyen típusú áramforrást használsz(1,2/1,5 V)

2016. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!