Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen gépet vegyek hobbifotóz...

Milyen gépet vegyek hobbifotózáshoz? Canon eos 50,60 vagy 40d-t?

Figyelt kérdés
Nehezen tudnám megfogalmazni hogy milyen álláspontban vagyok fényképezés terén.Komolyan foglalkozok magával a fotózással de sose volt komolyabb gépem csak a rendelkezésre álló eszközökkel próbáltam a legjobbat kihozni a fotóimból de most szakemberektől kaptam egy olyan löketet hogy nekem ezzel az egésszel érdemes komolyabban foglalkozni ezért arra a döntésre jutottam hogy a fent felsorolt gépek közül az egyiket szívesen megvásárolnám de figyelembe kell venni hogy diák vagyok úgyhogy a kereteim nem olyan szabadok mint egy önálló életet élő felnőtteknek.nem feltétlen csak ez a 3 gép van az opciók között szóval szívesen fogadok el ajánlásokat és tapasztalatokat bizonyos gépekkel.Ha esetleg valaki szakmabeli vagy rendelkezik jófajta objektíves géppel akkor szívesen fogadom ha privátban felkeres vagy jelzi hogy hozzá fordulhatok a témával kapcsolatban bizalommal

2016. jan. 23. 18:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!