Ha a GoPro Hero 4 Balck Edition kamerához veszünk LCD érintőképernyőt, az ugyanúgy meríti az aksit, mintha sima Hero 4 Silver-t használnánk?

Figyelt kérdés
Sok kutatás után úgy láttam, hogy a Hero 4 black jobb minőségű felvételeket készít, mint a Silver, és az aksija is jobb, mert nincs rajta alapból kijelző...de ha a black-hez veszünk egyet, az sokat ront az akuidőn és a képmimőségen?

2016. jan. 31. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A képminőséghez nincs köze, az akkut viszont hamarabb lemeríti az tény. Viszont power bank-kel tudod terepen tölteni, akár felvétel közben is.

Egyébként a black jobb képminősége szerintem csak szürkülettől érzékelhető, jó látási viszonyok között a Silver 45 Mbitje és 4k felbontása is több, mint elég.

2016. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) amúgy jó látási viszonyok közt a black vagy a silver a jobb? Persze mindkettő nagyon jó, de egy pici különbség csak van a 2 között
2016. jan. 31. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Annak idején én azért döntöttem a Silver mellett, mert a kijelzőt többre értékelem annál, mint hogy zaj mentes felvételeket tudjak készíteni éjszaka. Ez csak egy vélemény. Javaslom, hogy nézz meg összehasonlító teszteket a Youtube-on.
2016. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hőhő. Töltés közben NEM szabad használni. Annó a gopronak volt egy videója is miért nem. Azóta bár lehet ezt orvosolták. Javítsatok ha nem.
2016. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem Garmin Virb Elite akciókamerám van, azon van kijelző, de annak nincs háttér világítása, így nagyon keveset fogyaszt, ezért folyamatosan működhet rajta, nem jelent hátrányt. Az üzemidőre annál három órát írnak, de alig éri el a kettő óra üzemidőt küldő táp nélkül.


Mostanában azt szoktam csinálni, hogy rádugok egy powerbankot és azzal meg a 64 gigás kártyával majdnem 7 órát lehet folyamatos üzemben felvenni. A fájlokat nyilván darabolja, de a felvétel mind a ~7 órája összefűzés után folyamatos lesz.


Az éjszakai felvétel sajnos azon is zajos, illetve egy fényerő szint alatt fekete marad, viszont a nappali felvételek hihetetlenül szépek.


Most azon gondolkodok, hogy valami olyan széles látószögű kamerát kellene találnom éjszakai használatra, ami lát legalább annyit éjszaka is, mint az emberi szem a holdfényben, mert az sokszor nagyon hiányzik az éjszakai erdei biciklitúrák közben. Összefutok vadakkal és azt jó lenne megörökíteni közben. Gyönyörű és izgalmas az éjszakai erdei élet de csak kevés kamera tudja felvenni elég széles látószöggel. Próbáltam "rendes" 55 fokos látószögű fotó kamera videójával is felvenni, azzal már sokkal jobb eredményeket lehet elérni még éjszaka is, csak ott meg attal van a gond, hogy menet közben pontosan kellne ráirányítani kis területre, amit olyankor nem egyszerű. Nem is kell oda a 170 fok, elég lenne a 120 is, ha lát a kamera elég jól a holdfénynél, vagy az erős bicikli lámpánál, legalább úgy mint a szemünk.

2016. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!