Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ki tudom cserél (tet) ni a...

Ki tudom cserél (tet) ni a videó kamerám érzékelőjét?

Figyelt kérdés

Van a szüleimnek egy 2002-es samsung vp-d23i videókamerájuk amit nekem adtak videózni, de a mai kornak már nem felel meg a felbontása: 352x288.

És túl drágának tartom lecserélni (kb. 300.000 Ft volt 2002-ben), ezért az érzêkelőjét szeretném kicserélni FullHD felbontásúra. A kérdés pedig, hogy van e rá mód?



2016. febr. 6. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Te jó isten....
2016. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, nagyon egyszerű.


Valahgyan ki kell belőle piszkálni (nem baj, ha megsérül, úgysem kell már semmire), és egy nagyobb CCD vagy CMOS szenzort be kell ragasztani. Ferrobond vagy egéyb pillanatragasztó megteszi, csak vigyázz, ne maszatold össze!


Érzékelőt eBayről vagy Aliexpressről lehet olcsón venni.

2016. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!