Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Van értelme könyvből tanulni...

Van értelme könyvből tanulni fotózni?

Figyelt kérdés
Láttam mostanában több ilyen könyvet is, ami kezdő fotósoknak szól. Mi a véleményetek róluk?
2016. febr. 12. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami abban van azt megtalálod az interneten is, viszont kezdőként nem tudod mire kellene rá keresni.
2016. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezdőként is tudnok kéne, mire keress rá.

[link]

[link]

Rengeteg jó cikket lehet találni, vesd bele magad.

2016. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Könyv kontra gyakorlat, vagy könyv kontra net? Ez még nem dőlt el a kérdésből.

Szerintem sokkal jobb felkészülni, mint nekiesni. Sőt, ez az egész faj attól lett nagy, hogy elég volt egy embernek kipróbálni, hogy a piros bogyó mérgező-e, és a többiek már csak átadták a tapasztalatot.

A neten amúgy minden megtalálható, pusztán az információ kedvéért nem is kell könyvet vásárolni..

2016. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb ha elolvasod az alapokat (iso, záridő, blende, gyújtótáv) és sokat fotozól, gyakorlat teszi a mester.
2016. febr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Apám speciel úgy csinálja, hogy amit elolvas azt egyből próbálja is ki a gépén, hogy hogy is működik a gyakorlatban a dolog.

De a fotós fórumokat is jó dolog olvasgatni, talán még tudsz is tálkozni onman emberekkel akikkel együtt el tudtok menni fotózni és még tőle is tudsz tanulni.

2016. febr. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az alapokat már elég jól ismerem, de azért még elég sokat szeretnék fejlődni. És nagyon dícsérték ezeket könyveket. De azért gondoltam jó lenne másokat is meghallgatni.
2016. febr. 13. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!