Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen DSLR gép lenne alkalmas...

Milyen DSLR gép lenne alkalmas egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Kinéztem magyamnak egy Nikon D3300-as gépet de sokan mondják hogy jobb egy Canon (mondjuk EOS 1200D) gépet venni bár nem tudom én nem nagyon értek hozzá.A keret kb. 100.000ft körül lenne és főleg makrófotózásra használnám ami igazából az objektívtól függ szóval ha lehet ajánlanátok makróhoz szükséges tartozékokat (objektív,vaku,hosszabító cső vagy valami ilyesmi a neve azt hiszem :) stb... ) ezt valamikor később venném meg mert addig ott van az alap a 18-55-ös.(és ha lehet akkor ne valami drágát mert nem vagyok gazdag). Kérlek segítsetek! Előre is köszi! :)

2016. febr. 13. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, melyiket veszed. Amelyik szimpatikusabb.
2016. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Szerintem nézegess utána használt gépeknek. Mindenképp olyat keress amiben nincs több 15.000 exponál! Pl Canon 550D+18-55 kb 80.000 ha minden kritériumnak megfelel. A hosszabbítócső meg makrófotózáshoz a közgyűrű lesz :)


Ez csak az én szerény véleményem volt, nem muszáj rámhallgatni.


Sok sikert, szép fényeket és képeket!

2016. febr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
inkább a d3200-at vedd, az olcsóbb és ugyanaz (60 fps leszámítva)
2016. febr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!