Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ha veszek egy wifi-s kamerát...

SzErx kérdése:

Ha veszek egy wifi-s kamerát és rá kapcsolódok vele a telefonomra (internet megosztást bekapcsolom) amin nincs mobil internet akkor is látom a kamera képét vagy mindenképp szükség van egy 3. eszközre pl egy router és hogy az rendelkezzen internettel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos benne hogy ha rá kapcsolom a telefonomra az olyan lenne mintha 1 közös hálózaton lennének

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2016. febr. 16. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így egy zagyvaság. Inkább írd le, hogy mit szeretnél...
2016. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Kell-e internet a wifi-s kamerához?

2. Ha routernek használom a telefonom és arra csatlakoztatom a kamerát az ugyan az mintha a telefon és a kamera egy külön routerhez csatlakozna?(LAN)

2016. febr. 16. 22:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra gondolok mint például a gopro-ból a wifis modellek....nincs rajtuk kijelző így nem látom hogy áll, mit vesz, de ha rácsatlakozok wifire a telefonommal elvileg tudnám nézni a képét
2016. febr. 16. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából értem, mit szeretnél. Azt, hogy internet nélkül a két eszköz lássa egymást, illetve te láthasd a telefonod képernyőjén, amit a kamera lát a lencséjén keresztül, és ezt a wifi kösse össze.

Tudod, elméletben működhetne a dolog, csak ki kellene próbálni, hogy ha én most kihúzom az internetkábelt a wifis routerből, akkor a maradék belső hálózat működne e tovább?

2016. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!