1080p 30FPS vagy 720p 60FPS?

Figyelt kérdés
Témától függetlenül. Nektek melyik fekszik jobban?
2016. febr. 19. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Abszolút helyzetfüggő. Ha valami mozgalmas dologról van szó, például sportokról, akkor a 60 FPS előnyt élvez. Viszont ha "tájfelvételekről" van szó, vagy valami olyasmiről, ahol a részletek fontosabbak, akkor pedig az 1080p-t érdemes választani, legalábbis ha saját magadnak készíted a felvételt.


Ha youtube-ra szeretnéd feltölteni, és te magad később nem nézegeted, akkor egyértelműen a 720p60-at javaslom, mivel Youtube-on az emberek többsége nem nézi 1080p-ben a videókat, mivel csak teljes képernyőn lehet, a 60 FPS viszont jól átjön. Illetve azt is figyelembe kell venni, hogy Magyarországon szerintem a többségnek nincs is olyan monitora, ami 1080p felbontású lenne, tehát ők ebből nem tudnak profitálni.


Összegezve, szerintem ezt a kérdést nem lehet a témától függetleníteni, mindig az adott szituációtól/felhasználástól függ, hogy én mit választanék.

2016. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1080p 30 fps - sőt én jobban preferálom 24 fps-t. Jobban filmszerű, de mindenkinek más jön be.
2016. febr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
720p 60 FPS csak akkor, ha lassítani szeretnék. Minden más esetben az 1080p nagyobb mozgásteret ad.
2016. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!