Megéri ilyen vakut venni?

Figyelt kérdés
JJC 90SF-33 Az a helyzet ,hogy eléggé kezdő vagyok és csak hobbi szinten fotózok de 1-2 portréhoz jó lenne egy vaku amit el tudok fordítani a falra vagy a mennyezetre. Vagy ha valaki esetleg tud hasonló árkategóriában egy ennél jobb vakut az nyugodtan írjon Nikon fényképezőre

#vaku nikon
2016. márc. 24. 19:44
 1/2 otaku vagyok problem válasza:
Szia! Szerintem megéri.Kezdésnek nem rossz,főleg,hogy hobbi fotós vagy. A legtöbb ember elvan a kis beépített vakujával,ami valljuk be,hogy nem elég. Árarányosan megári a dolog én is ezt használom,szóval nyugodtan vedd meg. Mellesleg tudok olyan fotóst,aki profi létére is ilyet használ.
2016. márc. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ még egy kérdésem lenne az Af segédfény mennyire jó ebben a vakuban?
2016. márc. 26. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!