Paradicsom31 kérdése:

Van valakinek ilyen Nikon táskája?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem nem tűnik valami erősnek.

Van valakinek ilyen táskája? Ha jó, akkor így rendelném meg.

Pántja is van?


Köszi!



2016. ápr. 10. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs pántja, de ez látszik is hogy nincs... egyébként meg nem éri meg ilyen olyan ajándékokkal együtt szettet venni, inkább vedd meg külön ami neked megfelelő táska.
2016. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké :) Köszi! Bár szerintem ez egy elég gagyi táska. Amúgy ilyen gépet akarok, és pont ilyen objektívet, csak annyit kell eldöntenem, hogy táskával veszem meg, vagy anélkül.
2016. ápr. 10. 11:13
 3/9 A kérdező kommentje:
Viszont ez a táska már jó [link] :)
2016. ápr. 10. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:
A viszontezatáska pont addig lesz jó, amíg nem veszel még egy objektívet a géphez. Vagy egy vakut. Vagy bármit, ami nagyobb egy gyufásdoboznál, mert kb annyi hely van oldalt. Egy tartalék akku még elfér benne, meg mondjuk egy lenspen, de ha ennél többet vinnél magaddal, már necces.
2016. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Pár évekig nem veszek hozzá, csak most engedhetem meg magamnak, így be is ruházok ezekre a dolgokra. Aztán majd pár év múlva kiderül, hogy kell-e valami.. Akkor meg majd egy nagyobbat veszek :)
2016. ápr. 10. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincs vagy várj megnézem... VAN
2016. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia megvetted végül a táskát? Mekkora nagyjából mert ezt így képről nem nagyon tudom eldönteni.
2016. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy ötlet: [link] tizedannyiért és sokkal de sokkal nagyobb a választék, csak megbízható eladótól kell vásárolni.
2016. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. szept. 2. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!