Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Egy egyszerű kompakt gépet...

Egy egyszerű kompakt gépet szeretnék. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Minél olcsóbbat szeretnék, de legyen min: 8 megapixel, 10x-es optikai zoom. És ami a lényeg elég jó fényereje legyen, ne legyen túl lassú. Szóval egy megbízhatóan működő, de egyszerű gépet szeretnék.

2016. ápr. 10. 17:40
 1/3 A kérdező kommentje:
A Canon Ixus 170-et néztem ki, de nagyon szidják a véleményeknél, hogy egyáltalán nem jó. De akkor melyik a jó? Egy boltban is próbáltam, de halál lassan fókuszált az összes. Egyet meg nem tudtam kipróbálni, mert le volt merülve.
2016. ápr. 10. 17:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudomásul kell venni, hogy egy adott árkategórián belül minden gép kb. ugyanazt tudja.


Sötétben mindegyik keresi a fókuszt, egyiknek sem lesz f2.8-as objektívje, stb.


Ha ezek nem elégítik ki az igényeidet, emelni kell az anyagiakon, vagy használtak között szétnézni.

2016. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó fényerejű objektívvel 110 ezer HUFnál kezdődik a műsor, de ott még az érzékelő lapka mérete kívánni valókat hagy maga után.


és 4x-es optikai zoomnál jobbat igényes kategóriában még nem láttam. Digitális zoom onnan még lehet akár 20xos is.

2016. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!