Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Leejtettem a Nikon D3100-am,...

Shitflows kérdése:

Leejtettem a Nikon D3100-am, mi történhetett?

Figyelt kérdés
Tegnap leejtettem a Nikon D3100-as fényképezőm. Külső sérülés nem látszik, de ha bekapcsolom, annyit ír ki, hogy "Error, please press shutter button", amire nem reagál; illetve ha belenézek a keresőbe, nagyon el van sötétülve a kép. Mi sérülhetett benne? Szervizben mennyibe szokott fájni a bevizsgálás és a javítás?

2016. ápr. 16. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Mi sérülhetett benne? Bármi. Egy tükörreflexes kamera igen precíz szerkezet, nem dobálni való.


A bevizsgálás párezer lesz, de a javítás akár az új gép áránál is lehet magasabb.

2016. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a tükör vagy a zár. Ha lekapod az objektívet, és belenézel, akkor a szokásos dolgot látod? (csak nézz bele, ne érintsd, ne feszegesd, ne nyúlj bele, mert a drága javításból még drágább javítást csinálhatsz)
2016. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Levettem az objektívet, teljesen normálisnak néz ki.
2016. ápr. 16. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!