Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Sürgőős! Nem engedi, hogy...

Sürgőős! Nem engedi, hogy exportáljak képet Lightroomban! Azt írja nincs hely, mit csináljak?

Figyelt kérdés

[link]

ez jön be folyton, két képet sikerült exportálnom csak.

A C-m majdnem tele van,de beállítottam,hogy az E-re mentse, mégsem tudom . Ha külső USBre állítom akkor se menti el, mit tehetek?


2016. ápr. 28. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A képen azt írja, nincs elég memória. Mennyi RAM van a gépedben? Milyen oprendszert használsz? 32 vagy 64 bites?


32 bites windows alatt a Lightroom nem életképes. Használj 64 bites oprendszert, legalább 4GB RAM-mal, de a 8 GB még jobb.


Adobe forum tele van ilyen jellegű problémákkal.

2016. ápr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Windows 7 és azthiszem 32 bites. Akkor elviszem,hogy kicseréljék. Bár nem igazán értem pontosan, hogy az mitől függ és miért ment el néhány képet és néhányat meg nem?

Ma kb 5-öt sikerült megcsinálnom, és az utána levőket meg már nem.

2016. ápr. 29. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:

A képek nagy méretűek, sok helyet foglalnak a memóriában, amiből neked kevés van, és a 32 bites win nem is kezeli túl jól - ezt pedig az adobe is tudja, ezért a lightroom is lekorlátozza magát 32 bites oprendszeren. Ráadásul ezt elég fosul teszi, hamar felzabálja a rendelkezésre álló memóriát, aztán csókolom.


Mindenképp 64 bites oprendszert használj, a mai világban az már alap, és nem árt a minimum 8 GB RAM sem, ha nagyfelbontású képekkel dolgozol.

2016. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy E-re menti, az nem azt jelenti hogy ideiglenesen nem használ a C-ből tárhelyet, majdnem mindegyik program így tesz tudtommal, ideiglenes fájljait a C-n kezeli, szóval kell a hely.
2016. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az bejött, hogy bezártam a Lightroomot, újraindítottam és utána újra ment
2016. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, mert olyankor felszabadítja az addig lefoglalt memóriaterületet.
2016. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!