Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Gyerekek/emberek fotózásához...

Gyerekek/emberek fotózásához legjobb obi? Fontoss

Figyelt kérdés

Hobbiból fotózok, nagyon szeretem, így elhatároztam,hogy erre fogom gyűjteni a pénzem és nem valami értelmetlen cuccokra.

Már gyűlt elég sok, és arra gondoltam vehetnék a kit obi mellé egy másikat,egy jobbat, amivel felsőbb szintre léphetnék.

Elsősorban embereket,főleg gyerekeket imádok fotózni, ismerőseim többször kértek meg,és szeretnék minél jobbat adni nekik,persze magamnak is.

Nikonom van, milyen obit ajánlotok? Ami szépen mossa a hátteret és olyan kifinomult, lágy képet tudok vele?


2016. máj. 24. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem kb. 85-100mm-es gyújtótávolságú objektív megfelelő lenne, és minél nagyobb fényerővel, 1.8 vagy 1.4 kb.
2016. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, csatlakozom az előttem szólóhoz!
2016. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!