Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ebay-ről érdemes markolatot...

Ebay-ről érdemes markolatot rendelni fényképezőhöz?

Figyelt kérdés
Az eladó közel 100%-os értékelésű de tartok tőle hogy kifizetem mégsem érkezik meg vagy hibás lesz, nem két ft de itthoni ár feléért adják.
2016. jún. 11. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az Ebay-en (eladótól) veszed, Paypallal fizetsz, vagy ha minőségi problémád van (ez azért már esete válogatja) visszakapod a pénzed.

Én többször visszakaptam, problémamentesen.

Nagy értékű árut videofelvétellel bontok, meg amúgy is minden problémát fotókkal illusztrálva küldök, vita nélkül térítenek.

2016. jún. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak írta az eladó a leírásban hogy no refund only defected items, szóval csak ami hibás, de ami nem érkezik meg azzal mit kezdenek/kezdjek?

Köszönöm a választ egyébként.

2016. jún. 11. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha TrackingNumberre kéred, ami bizonyos összeg felett "jár", vagy külön kérhető, akkor könyvelt küldemény, Neked át kell venni, és akkor megkaptad.

Ha nem, akkor a postán lehet számonkérni, de az azért biztosíték, nem jellemző, hogy eltűnik.

Én még eddig minden csomagom megkaptam, akár ilyen, akár olyan volt.

2016. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na olyan is volt (jut eszembe), hogy >100D cikket rendeltem, amihez szokás szerint jár a TN (inkább már 50 után), ez inkább ilyenkor az eladónak biztosíték, hogy fizetés után akart kérni még talán 5D-t külön, hogy úgy biztos megérkezik.

Írtan neki, hogy ilyenkor "jár", de csak azt írta, hogy csak így biztos, hogy megkapom.

Mondtam: nem fizetek külön, köszönöm a figyelmeztetést, akkor inkább törlöm a rendelést.

Csak bepróbálkozott, jött TN-el a csomag.

2016. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!