Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a jobb Akciókamera?...

Melyik a jobb Akciókamera? Eken h9 Vs. Sjcam sj4000 wifi? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek melyik a jobb kamera? Sjcam sj4000 wifi vagy Eken h9 ? Van valamelyikkel tapasztalataitok ,tanácsotok? Vagy hasonló árban tudtok valamit még ajánlani?

Minden választ előre is köszi!



2016. jún. 20. 15:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és a linkek lemaradtak;

Sjcam : [link]

Eken h9 : [link] .

2016. jún. 20. 15:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy nekem mind a 2 volt (Már csak egy van mert az eken h8-at eladtam) elmondom neked őszintén, hogy az sj4000 Wifi fényévekkel jobb. A h8-asnak nagyon sok baja volt:

Egyrészt az, hogy a videóminősége meg a képek is "beszemcsésedtek"

A Mikrofonja borzalmas, jó nem azt mondom hogy az sj4000-nek jobb csak azt, hogy a h8 mikrofonja recseg

Ez csak szerény vélemény, hogy szerintem az sj4000 jobban néz ki:D

A h8 wifije 5mp-t késik, az sj4000 másfél másodpercet késik.

A h8 kábele amit hozzáadnak az nekem 2. nap elromlott

A h8-nak az usb kimenete kisseb mint egy sima usb micro b ezért féltem mindig, hogy beletörik (bele is sikerült törnöm)


Ezek alapján az sj4000 wifi fényévekkel jobb mint a h8.



Ja és innen tudod megrendelni a biztosan eredetit: [link]


Remélem tudtam segíteni!

2016. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ment a "zöld kéz"! Pont ma délelőtt rendeltem meg az SJ4000-et. Akkor ezek szerint jól döntöttem. Köszi mégegyszer!
2016. jún. 21. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen, azt megkérdezhetem, hogy honnan rendelted meg és, hogy a wifi-set-e?
2016. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!