Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Inkább egy használt canon...

Inkább egy használt canon 600d-t vegyek 18-135 mm es objektível vagy egy canon 1300d- újonan alap 18-55 ös objektivvel?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 23:34
 1/6 acelsziv ***** válasza:
nyilván a 18-135 -össel többre mégy, mint egy kitobjektívvel. És a két gép közti különbséget ha elolvasod tudni fogod, hogy melyik lenne neked a jobb. Persze ez függ attól is, hogy a használt gép és obi milyen állapotban vannak. Ennek is olvass utána, hogy miket kell megnézned amikor veszed.
2016. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Utánna néztem már alaposan a használt készüléknek és teljesen jó állapotban van.Csak azon gondolkoztam el hogy az egyik egy teljesen újj készülék ami egy 2016-os modell a másik pedig egy használt.

De akkor szerinted a használt jobban megérné?

2016. jún. 30. 09:50
 3/6 acelsziv ***** válasza:

[link]

Ez a teszt azt mondja, hogy az 1200d után a Rebel T6 jön 1300d -t nem is talált. Ebben a két gép képalkotási tulajdonságai kb megegyeznek.

Viszont én voltam olyan pofátlan, hogy megnéztem a saját gépemet is összevetve a 600d -vel és simán verte.

Ráadásul még valamivel olcsóbb is.

[link]

Persze, ha márka alapján döntesz nos rajtad áll. A T6 kb ugyanazt tudja képalkotásban, de újabb több kiegészítővel.

2016. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 acelsziv ***** válasza:
Ja. hülye a teszt és nem ismeri a márkát. Bocs.
2016. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen Rebel T6 meg a 1300d ugyan az
2016. jún. 30. 10:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. jún. 30. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!