Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Videó kamerát keresek, ami...

Béluska2016 kérdése:

Videó kamerát keresek, ami usb-n webkameraként is működik?

Figyelt kérdés
HD, full HD felbontású, jobb minőségű, de nem horror áron. Valami páréves modell, akár használtan is. Kb. 50000 forintig. Sd kártyás, és/vagy vinyós-ra gondolok, amin van vaku/lámpa, vagy nagyon jó fényérzékenység sötétben is. Esetleg sport kamera, de azokról a márkákról egyáltalán semmit nem tudok. (Panasonic, Sony, Samsung, JVC...) De akkora választék, hogy lehetetlen dönteni. A webcam funkciót nem is nagyon írják a leírásokban. Ezért gondoltam, hogy itt személyes tapasztalatok alapján tudtok ajánlani.

2016. júl. 7. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nézd meg az sj4000-et.
2016. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Megnéztem, de értelmes leírást nem találok...


Ez tud usb kábelel webcam-ként működni, vagy csak a mentet videók nézhetők vissza a kártyáról?


Mi a minimális fényigénye? Mennyire sötétben tud "jó" felvételt készíteni? Lámpa, vaku van rajta?

Régen a videó kamerák leírásában volt ilyen tulajdonság: 1-3, vagy 0 LUX ?


Van egy jelenség mostanában ami engem nagyon zavar: Olyan videók vannak a Youtube-on, amik mintha valami gömbben lenne a táj, állandóan Íves meghajlik minden. Ezt valami optika csinálja? Digitális trükk? Vagy a kamera "alapból ilyen"? Mert én ilyet nem szeretnék!


pl: https://www.youtube.com/watch?v=t3t_R4_8DYM


Titeket nem zavar ez az "effekt"?


Sajnos, még amatőr vagyok, köszönök minden értelmes választ!

2016. júl. 18. 12:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszolónak. Megnézet a sj4000, találam egy teszt videót, sajnos ez a kamera csinálja azokat a "gömb hatású" felvételeket. Én szédülök amikor nézem, olyan hányingerem lesz. Egyszerűen számomra nézhetetlen, élvezhetetlen felvételek.
2016. júl. 18. 19:00
 4/4 A kérdező kommentje:
2016. júl. 18. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!