Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » EMAG-ról biztonságos, megéri...

EMAG-ról biztonságos, megéri fényképezőgépet rendelni?

Figyelt kérdés
Sok helyen szét néztem már, de az eMAG oldalán megtaláltam azt a fényképezőt amit szeretnék és olcsóbb, mint a többi helyen. Megérné innen megvenni? Vagy ezen az oldalon hogy megy? Még nem használtam és nem is tudok sokat róla.

2016. júl. 14. 12:31
 1/5 acelsziv ***** válasza:
Webshop kiszállítással. Új cuccot kapsz rendes jótállással.
2016. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Szintén rossz tapasztalatom van velük.

Kerülendő.

2016. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acelsziv ***** válasza:
47%
Ezt jó tudni a jövőre nézve.
2016. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mist194 ***** válasza:
Román cég, sok mindent rendeltem tőlük, eddig minden rendben volt. Igaz garanciális tapasztalatom nincs velük.
2016. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Sziasztok! Emag vásárlói vélemények témakörben a saját tapasztalatom írom le.

Vásároltam az Emag felületén egy telefont, meg is kaptam, minden rendben volt

online kellette intézni mindent futár hozta a megadott címre. A telefon elromlott, futár jött elvitte

2 hét mulva visszahozta. (Addig semmi info semmiről, már azt hittem elveszett a telefon.)

Szóval Emag saját szervízben javíttat mindent valószínűleg Romániában, gondolom ha Román cég,

de ezt nem tudom.Mindenesetre ez a szervízelés így egy kicsit aggasztó, főleg mert a készülékemet össze-vissza karcolták.

A futárral visszaküldtem, és jeleztem az emagnak ha ilyen a szervíz nem kérem a készüléket,

adják vissza a vételérat. Se kép se hang azóta.Nem javaslom tapasztalat alapján az onna való vásárlást.

Lehet szerncséd, hogy nem romlik el a termék, de ha elromlik kb mehetsz Romániába...

Én nem veszek semmit az emagon akkor inkább ebay ott visszaadják a vételárat ha gond van.

2016. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!