Hol tudok GoPro Hero 3-ra vízálló tokot venni, ami tényleg jó minőségű?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy az egyik barátom talált egy GoPro Hero 3 Silver kamerát, neki nem kellett, így én olcsón megvettem tőle. Sajnos semmi tartozék nem volt hozzá, még a tok sincs rajta csak a kamera, ami nem is lenne baj mert veszek. Viszont hivatalos oldalon Hero 3-hoz már nem találkok tokot. ebayen van 2-3ezerért tok, de félek, hogy az nagyon gagyi és beázik. 4 meg 3+hoz vannak azt hiszem. Vagy ezeknek a mérete megegyezik? kompatibilisek egymással? Minden más kiegészítőt megvennék ebayről pl. ezek a csatok meg ragacsok, de a toknak csak olyannak kéne lennie, ami jó. Esetleg rendelt már valaki ebayről tokot. Lehet az is jó minőségű, de én nem merném bekockáztatni.


Válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 17. 15:20
 1/2 anonim válasza:
a kínaiba
2016. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2016. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!