Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » SJ4000 Micro sd hc10-es32GB...

SJ4000 Micro sd hc10-es32GB kártya probléma. Mi a baja?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy SJ4000 sportkamerát hozzá egy 32gb-os kártyát és az a probléma van hogy amikor belehelyezem a kártyát és bekapcsolom a kamerát akkor egy üzenetet ad ki:Please insert card , de ha ujrainsitom és gyorsan elinditottam a felvételt akkor veszi a videót de ha abbahagyom a felvételt akkor a menübe azt írja ki hogy: No file, de ha gépen megnezem kartyaolvasoval a micro sd-t akkor látja a videokat és le is tudom játszani de a kamerába néha látja a kártyát neha nem ez miért csinálja ? más kártyákkal nem csinálja ezt csak a 32 gigással. Valami ötlet ?

2016. júl. 18. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
nem eredeti a kamera
2016. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
épp ez a gond hogy eredeti és mégis ezvan :/
2016. júl. 19. 07:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld mind a két oldalról. Ha az sd kátyának van baja akkor próbáld meg mondjuk egy telefonba belerakni az ha felismeri akkor nincsen gond az sd kártyával.
2016. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt. Sem a Sandisk et sem a Kingmax sd kártyát ne ismerte fel. Vegyél bele egy Samsung vagy egy Kingstone kártyát
2016. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!