Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ha egy objektív nagyon olcsó...

Ha egy objektív nagyon olcsó újonan az rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy Tamron 70-300 mm objektívere gondolok. Használtan 70-90 ezer forintér találtam elég sokat... viszont van egy faszi aki újonnan 44 ezer forintér adja őket (nem csak egyet, többet is..). Ez azt jelenti hogy "occsó kínai" és nem érdemes megvenni, vagy csak jó helyről rendeli és ugyan az a minőség mint a többi, szóval tuti üz!et?

Van ilyen téren tapasztalatotok?

Köszi a válaszokat!



2016. júl. 22. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi 2 napban több apróhirdetési oldalon több átverős fotós hirdetéssel találkoztam.Valószínűleg ez is ilyen.De van olcsó 70-300 is.A sima stabi nélküli macro újan 40e Ft.Nekem is olyanom van.
2016. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is a stabi nélküli változat lesz az, bár ennyiért még boltban is jobban megéri megvenni, meg megbízhatóbb is. Ha mégis a stabis verzió, akkor tuti átverés, ha nem is sérült, de biztosan használt. Ha egyáltalán valódi a hirdetés.
2016. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!