Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ez a fényképezőgép jó? Vélemén...

Ez a fényképezőgép jó? Vélemények?

Figyelt kérdés

A kiválasztott gép, Sony Cyber-shot DSC-HX60. Kezdő fotós vagyok és ajánlottak nekem egy ilyet 1 év garival, 45 ezerért.

Használnám egyszerű hobbifotózáshoz és utazások megörökítéséhez ugyanakkor fontos a méret, az, hogy kompakt legyen. Szerintetek milyen ez a gép? Valakinek esetleg van ilyenje, tapasztalatok? Esetleg szintén az előbb említett keretig másmilyen fényképező?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 3. 22:18
 1/3 anonim válasza:
Én nem ajánlanám helyete inkáb egy canon eos 600d mivel cserélhetöek az obiektivek es szép képeket csinál.Persze drágáb de ugyan olyan jo kezdöknek is mint tapasztaltaknak mivel minél inkáb elkezded megtanulni kezelni a gépet anál inkáb tudod fejleszteni is.
2016. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a gond, hogy 13 éves vagyok és így pénzem sajna nincs több:/
2016. aug. 13. 21:13
 3/3 Mist194 ***** válasza:

A Canon IXUS sorozatban megtalálod a pénztárcádnak megfelelő kompakt gépet, 10x zoommal, szép képeket, videót csinál, megbízható, kettőt is nyúzok.

[link]

2016. szept. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!