Hogyan szüntethetem meg wireless külső vakuzásnál az állandó "elővillantást"?

Figyelt kérdés
Konkrètan canon 700Dvel használnèk 2db YN vakut slave wireless, fix portrè, tárgyfotóhoz hobbi cèlokra. Ìgy a beèpìtett vaku de a kèt yongnuo szintèn mèg az expo elkèszìtèse előtt is stroboszkópszerűen villog, mire lenyomnám, 10kèp után teljesen leszìvják az elemeket. Beállìtást nem találtam, igy arra gondoltam valami vakuadapterre, kábelre lenne szüksèg, vagy hasonlóra mert az nem állapot hogy mindig a vázon tartsam az egyik rendszervakut hogy ezt kiküszöböljem. Tudnátok segìteni, linkelni konkrèt kiegèszìtőt hogy mivel oldhatnám ezt meg? Köszönöm.

2016. aug. 8. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a YN vakukat, de ezek az olcsó cuccok a saját felvillanó fényükkel kommunikálnak "wireless" üzemmódban. Lehet, hogy ez a beszélgetés villog neked, de nem ismerem a konkrét rendszer.


Viszont ha 10 kör után lemerül az elem, akkor ki kell dobni, és valami erre valót, pl. Eneloop-ot használni.

2016. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen valami ilyesmiről lehet szó, ezèrt gondoltam ha vakupapucsrol nincs ilyen problèma, talán èrdemes bevezetèkelni ès megszűnik, ugyanis csak akkor jelentkezik ha a váz üres, egymás között ès gèpről a vakuk csendben intèzik gond nèlkül. Sajna direkt sync dugó viszont nincs a gèpen. De kóstolgatom mèg csak ezt az ágazatot, felületesen ismerem a technikajat. Az elemek viszont ujak (2-3* töltöttek) 4szett eneloop es recyco amik alapesetben valoban több száz villanast is birnak, ezzel a strob mèrèssel viszont max a beprobalasig jutok ès kifulladnak akkora erővel vibraltatja őket másodpercekig minden expo előtt, eleg bosszanto mert fix körülmènyek között erre semmi szüksègem nincs szerintem :(
2016. aug. 10. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!