Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ma vettem egy HDMI kábelt, és...

Ma vettem egy HDMI kábelt, és tudnátok segíteni, hogy milyen programmal lehet élő nézetet használni? Fényképező Panasonic Lumix FZ-72

Figyelt kérdés
nagyon megköszönném,mert ez már egy régi vágyam volt,mivel a fókuszbeállításnál nagyon hasznos lenne Azt írja a beállításoknál hogy Élő nézet FPS beállítás akkor gondolom van rajta olyan funkció

#HDMI kábel #fényképező beállítás #fps fényképező #élő nézet briedge #élő nézet élő nézet #funkció élő beállítás #hogyan tudok élő nézetet beállítani #élő nézet hdmi
2016. aug. 13. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Én összedugnám az eszközzel, szükség esetén keresnék drivert, aztán ha felismeri, akkor a menübe kotorásznék...
2016. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A HDMI kábellel a tévére tudod kötni. Nem tudom hova tennéd azt a programot.

Az élőnézet képét a fényképezőgép kijelzőjén látod.

2016. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudtommal lehet számítógépen kábellel az élő nézetet használni,az LCD meg elég kicsi,nehéz belőni a fókuszt. Hogyha magamat akarom venni..
2016. aug. 13. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Számítógépen akarod? Akkor hogyan jön ide a HDMI kábel? USB kábellel kell összekötni és biztosan kell hozzá megfelelő driver. Már ha egyáltalán képes ilyen funkcióra. A használati hasznos információkat nyújthat ezzel kapcsolatban. Én tennék vele egy próbát.
2016. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi lehet hogy hülye vagyok hozzá,de mi az a driver ? :"D
2016. aug. 13. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!