Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon AF-S DX VR ZOOM-NIKKOR...

Nikon AF-S DX VR ZOOM-NIKKOR 55-200mm f/4-5.6G IF-ED objektív mennyit ér?

Figyelt kérdés
2 éve kaptam, de egyszer sem használtam, úgyhogy makulátlan állapotban van. Ugyanilyen objektívből használtakat nem találtam meghirdetve a neten, úgyhogy semmi viszonyítási alapom nincs, hogy mennyiért lehetne eladni. Új állapotban 80-100 ezerért lehet venni a boltokban. Azért nagyon olcsón sem szeretném adni, mert annak ellenére, hogy régen lett véve, teljesen új állapotú.

2016. aug. 23. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon max 60-ért, de inkább 50-ért tudnád eladni. Facebookon van 1-2 nagylétszámú csoport (pl Fotóbörze), ahol jó eséllyel el tudnád adni.
2016. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak olcsóbban lehet eladni, manapság alig lehet eladni valamit, akárhol is hirdeted. Vaterán nem tudom eladni az objektívemet, pedig kicsivel ár alatt hirdetem...
2016. aug. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!