Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Alap objektívvel rendelkező...

Alap objektívvel rendelkező dslr fényképezőgépek kezdőknek?

Figyelt kérdés

Tájképek,kiránduláson,családi összejöveteleken,állatokat fotózni,esetleg videókat készíteni.

Az ár nem számít annyira tudnék rá spórolni.


2016. szept. 9. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy Canon EOS 100D tulajdonosa vagyok, és teljes mértékben elégedett vagyok vele. Egyetlen hátránya talán, hogy az akkumulátora relatíve keveset bír, szóval ha sokat szeretnél fényképezni, és nincs lehetőséget újratölteni közben, akkor javaslok hozzá egy tartalék akksit is.
2016. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy Pentax K-S2 tulajdonosa vagyok, és teljes mértékben elégedett vagyok vele.
2016. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyesmi hobbi célra egy belépô tükrös gép teljesen megfelel. Nekem Canon 700d-m van 18-55 is stm kit obival, meg egy olcsó tamron telével, és elégedett vagyok. A kit obinak meglepôen szép rajzolata van, a teleobi meg azért az árért amennyibe került, remek. Canon 1100d, 1200d, 600d, Nikon d3200, d5200, ezek jók lehetnek számodra, csakhogy pár példát írjak. Nézz utánuk, próbáld ki ôket, és szimpátia alapján válassz.
2016. szept. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Canon 700d és 750d között gondolkodom.Szerintetek melyik lenne jobb választás és milyen objektívvel?
2016. szept. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!